POZYTYWNA STRONA FINANSÓW

Łączymy wiedzę ekspercką z szerokim doświadczeniem w zakresie finansów i rachunkowości. Dzielimy się tym kapitałem i wspieramy biznes naszych Klientów, oferując kompleksowe rozwiązania z obszaru doradztwa rachunkowego, finansowego, podatkowego, a także audytów finansowych.
Zapewniamy wysoką jakość naszych usług oraz pełne zaangażowanie w każde zlecenie. Istotny jest dla nas kontakt osobisty oraz indywidualne podejście, dzięki czemu elastycznie dopasowujemy rozwiązania do potrzeb. Naszym Klientom ułatwiamy zarządzanie firmą poprzez pomoc w obszarze rachunkowości, podatków i finansów. Doradzamy również osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą.

Dla podmiotów, z którymi współpracujemy staramy się być parterem otwartym na bieżące rozwiązywanie problemów. Nawiązanie kontaktu może również pozwolić na identyfikację potrzeb, które nasza Kancelaria będzie mogła zaspokoić nie tylko w ramach usługowego prowadzenia ksiąg czy badania sprawozdania finansowego, ale również z obszaru rachunkowości zarządczej oraz bieżącego doradztwa podatkowego.

Zaufanie, partnerska współpraca oraz uśmiech na co dzień – to nasza dewiza. Dzięki temu odkrywamy wciąż na nowo pozytywne strony rachunkowości i finansów!

Partnerzy

jedynka

Katarzyna Czerniak

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – specjalność Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Specjalistka z zakresu prawa podatkowego i bilansowego. Posiada doświadczenie z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz doradztwa podatkowego i rachunkowego, które zdobywała jako pracownik Urzędu Kontroli Skarbowej oraz firm audytorskich. W pracy zawodowej zajmuje się prowadzeniem ksiąg, badaniem jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, due diligence oraz projektami z obszaru uzgodnionych procedur postępowania.

dwojka

Joanna Mancastroppa

Ukończyła Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości i finansów. Swoją przygodę z rachunkowością, prowadzeniem ksiąg rachunkowych, a także audytem finansowym rozpoczęła już podczas studiów w trakcie letnich praktyk w spółkach. W pracy zawodowej zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, badaniem jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, doradztwem rachunkowym i podatkowym, due diligence, projektami z obszaru uzgodnionych procedur postępowania, a także audytem wykorzystania środków unijnych.

Nasze usługi